KSIĘGOWOŚĆ NA ODLEGŁOŚĆ

Kompleksowa i fachowa obsługa księgowa bez konieczności wizyty w Biurze Rachunkowym KONKRET w przystępnej cenie!

JAK TO DZIAŁA?

1. Na początku szacujemy ilość dokumentów i wspólnie ustalamy warunki współpracy.

2. Podpisujemy umowę. Przygotowaną umowę, otrzymują Państwo mailem i odsyłają podpisaną w 2 egzemplarzach. Jeden egzemplarz wraca do Państwa z moim podpisem.

3. Przesyłają Państwo dokumenty w formie skanu, kurierem lub tradycyjną pocztą.

I tutaj są możliwe 2 opcje:

a) Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej np. zeskanowane do formatu pdf (w tej formie współpracy oryginały faktur pozostaną w siedzibie Państwa firmy).

b) Wysyłają Państwo dokumenty pocztą tradycyjną lub kurierem albo też przygotowują dokumenty na 10-ty dzień miesiąca, a ja wysyłam po nie kuriera (w tej formie współpracy oryginały faktur będą przechowywane w Biurze Rachunkowym).

4. Wszelkie informacje o naliczonych podatkach do zapłacenia, składkach ZUS oraz moją fakturę otrzymują Państwo w jednym mailu po zaksięgowaniu dokumentów. W przypadku wysyłki dokumentów w formie skanów otrzymują Państwo także wszelką dokumentację księgową, którą Państwo drukują i przechowują wraz z oryginałami faktur Państwa firmy.

Deklaracje podatkowe, w tym. m.in. pliki JPK są wysyłane przeze mnie do urzędu skarbowego w wersji elektronicznej. Wszelkie konsultacje, a także doradztwo odbywa się przez internet (poczta e-mail, komunikatory internetowe) oraz telefonicznie.


ZALETY

Wygoda  –  Przystępna cena  –  Oszczędność czasu i pieniędzy!


Istnieje również możliwość odbioru dokumentów księgowych bezpośrednio przeze mnie od Państwa bez dodatkowych opłat. Usługę powyższą świadczę dla firm i organizacji pozarządowych z Grodziska Mazowieckiego i okolic, Błonia, Pruszkowa.