KSIĘGOWOŚĆ NA ODLEGŁOŚĆ

Kompleksowa i fachowa obsługa księgowa bez konieczności wizyty w Biurze Rachunkowym KONKRET w przystępnej cenie!

JAK TO DZIAŁA?

Krok 1

Na początku szacujemy ilość dokumentów i wspólnie ustalamy warunki współpracy.

Krok 2

Przygotowuję umowę i podpisuję ją elektronicznie. Umowę przesyłam Państwu mailem. Następnie drukują ją Państwo, podpisują i przesyłają pocztą tradycyjną na adres Biura.

Krok 3

Sporządzam i przesyłam Państwu elektronicznie dokumenty, które należy złożyć w urzędzie skarbowym w związku z podpisaniem umowy z moim biurem rachunkowym.

Krok 4

Przesyłają Państwo dokumenty księgowe w formie skanu, kurierem lub tradycyjną pocztą.

I tutaj są możliwe 2 opcje:

a) Otrzymuję od Państwa dokumenty w wersji elektronicznej np. zeskanowane do formatu pdf (w przypadku tej formy współpracy oryginały faktur pozostaną w siedzibie Państwa organizacji).

b) Wysyłają Państwo dokumenty pocztą tradycyjną lub kurierem (przy tej formie współpracy oryginały faktur będą przechowywane w Biurze Rachunkowym).

Krok 5

Wszelkie informacje o naliczonych podatkach do zapłacenia, składkach ZUS oraz moją fakturę otrzymują Państwo w jednym mailu po zaksięgowaniu dokumentów. W przypadku wysyłki dokumentów w formie skanów otrzymują Państwo także wszelką dokumentację księgową, którą Państwo drukują i przechowują wraz z oryginałami faktur Państwa organizacji.

Deklaracje podatkowe, w tym. m.in. pliki JPK są wysyłane przeze mnie do urzędu skarbowego w wersji elektronicznej. Wszelkie konsultacje, a także doradztwo odbywa się przez Internet (poczta e-mail, komunikatory internetowe) oraz telefonicznie.


ZALETY

– Wygoda – Przystępna cena –


Oferuję możliwość osobistego odbioru dokumentów księgowych z siedziby Państwa organizacji. Powyższą usługę świadczę dla organizacji pozarządowych z Grodziska Mazowieckiego i okolic, w tym także z Warszawy.