WŁAŚCICIEL

Nazywam się Marta Nowacka (Barszcz). Mam trzydzieści kilka lat. Skończyłam Liceum Ekonomiczne, studia na Uniwersytecie Warszawskim na którym zdobyłam tytuł magistra na kierunku finanse i rachunkowość. Udało mi się też uzyskać certyfikat księgowy Ministerstwa Finansów o numerze 48399/2010.

Równocześnie miałam możliwość zdobywania doświadczenia w biurach rachunkowych i dziale księgowym jednej z dużych polskich firm. Zajmowałam się zarówno księgowością, jak i sprawami kadrowo-płacowymi małych jednoosobowych firm oraz spółek handlowych i produkcyjnych, a także klubów sportowych, fundacji i biur podróży.

Wiele razy spotykam się z opinią, że księgowość jest nudna, ja jednak uważam inaczej!

Pełna Księgowość - Księgi Rachunkowe

W zawodzie księgowej nie mogę spocząć na laurach, ciągle muszę trzymać rękę na pulsie, śledzić zmiany w przepisach, interpretacjach urzędów, rozwijać się i dokształcać. Często muszę też analizować różne aspekty prawne, aby znaleźć jak najkorzystniejsze pod względem podatkowym rozwiązania dla firm. Do tego dochodzą kontrole urzędów, sporządzanie na czas deklaracji i różnych sprawozdań, kiedy trudno narzekać na nudę. Inaczej mówiąc: cyferki, papierki, ciągły rozwój, trzymanie się terminów – to jest coś, co lubię i w czym się odnajduję.

Gdyby było inaczej, myślę, że nie byłabym w stanie wykonywać tej pracy już od ponad 10 lat.

Moja przygoda z księgowością trwa nadal, tym razem już na „własnym podwórku”.
Praca w biurach rachunkowych wiele mnie nauczyła, a także uzmysłowiła, że w swojej działalności chcę kłaść nacisk przede wszystkim na jakość świadczonych usług i indywidualne podejście do klienta, dlatego postanowiłam skupić się tylko na prowadzeniu księgowości dla organizacji z tzw. trzeciego sektora, czyli NGO. W związku z tym moja oferta jest skierowana tylko do organizacji pozarządowych (fundacji, stowarzyszeń i klubów sportowych).

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.